O Nas - Masażysta Fizjoterapueta Rudnik

Title
Przejdź do treści

Zadzwoń i
umów wizytę

12 345 66 29

Projekt SEOADS 2017

O Nas

O Nas

Inspiracją i pasją jest
dla nas Praca.
Leczymy z pasji, przywracamy zdrowie z wiedzy.
Innowacje medyczne i techniki osteopatyczne.

Kompleks Centrum Osteopatyczne powstał w 2017 roku z myślą o wygodzie pacjenta we wszystkich obszarach usług fizjoterapii - począwszy od szybkiego dostępu do diagnozy, rehabilitacji, cz specjalistycznej osteopatii, a skończywszy na wygodnym parkingu oraz windzie dostosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych.


Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną. W zakresie naszych usług znajdują się zarówno świadczenia w ramach rehabilitacji i lekarzy specjalistów, ale także zabiegi fizykoterapii oraz profesjonalne diagnostyka.  Naszym celem jest umożliwienie Pacjentowi dostępu do opieki medycznej w miłej, rodzinnej atmosferze, bez czekania w kolejkach do rejestracji oraz miesięcy oczekiwanie na wizytę. Największym atutem naszego gabinetu jest wysoko wykwalifikowany zespół lekarzy specjalistów, rehabilitanta i fizjoterapeutów. Pozwalając tym samym na łatwiejszy dostęp Pacjenta do świadczeń medycznych.
Wizyta?
KROK PO KROKU

W pierwszej kolejności należy się skontaktować z naszą rejestracją w celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty
Podczas pierwszej konsultacji lekarz przeprowadzi szczegółową diagnozę problemu na podstawie wywiadu i badania pacjenta
Kolejna wizyta obejuje terapie i cwiczenia należy ze sobą zaprać wygodne ubranie np. dres oraz ręcznik i sportowe buty

Nie czekaj zacznij leczenieOdpowiednio wcześnie podjęteJest gwarancją sukcesu

Na całym świecie milionom ludzi doskwierają bóle różnego podchodzenia. Bez znaczenia jest również wiek cierpiących, bóle trapią młodych ludzi jak i seniorów, obniżając ich, jakość życia. Wielu chorych posiada również inne objawy towarzyszące bólowi, spowodowane jest to uszkodzeniem części układu nerwowego pacjenta. Osoby te często ignorują pierwsze objawy i sięgają po leki przeciwbólowe, które tylko czasowo uśmierzają ból nie lecząc przyczyn i pochodzenia. Odpowiednio wcześnie postawione rozpoznanie problemu pozwala na ograniczenie spożywania leków, które posiadają również skutki uboczne długotrwałego przyjmowania.
Created with WebSite X5
Wróć do spisu treści