Rehabilitacja Kraków - Masażysta Fizjoterapueta Rudnik

Title
Przejdź do treści

Zadzwoń i
umów wizytę

12 345 66 29

Projekt SEOADS 2017

Rehabilitacja Kraków

Usługi
Zdrowie jest najważniejsze

Umów się na konsultację z lekarzemzrób pierwszy krok do zdrowia

W zależności od schorzenia chory powinien być poddany odpowiedniej rehabilitacji. Może to być jednakowo fizykoterapia, leczenie ruchem, światłolecznictwo, muzykoterapia, arteterapia czy też reedukacja w przypadku zaburzeń mowy.

Najwyższy czas na leczenie

WYSTARCZY ZADZWONIĆ I WYBRAĆ DLA SIEBIE KORZYSTNY TERMIN.

Światłolecznictwo to metoda terapii wykorzystująca promieniowanie elektromagnetyczne, zarówno to odbierane przez narząd wzroku człowieka, jak i to niewidzialne dla oka promieniowanie podczerwone oraz nadfioletowe. Promienie, które to różnią się wielkością energii i długością fali, mogą wnikać na różną głębokość tkanek skóry. W wyniku naświetlania skóry poprawia się jej ukrwienie. Ponadto zmniejsza się napięcie mięśni oraz następuje przyspieszenie przemiany materii.

Światłolecznictwo

Światłolecznictwo znajduje zastosowanie w leczeniu wielu różnego rodzaju schorzeń i dolegliwości. Wśród chorób leczonych tą metodą wyróżnia się przede wszystkim: migrenę, choroby żołądka i jelit, rany i blizny, przewlekłe stany zapalne stawów i tkanek miękkich kończyn, stany zapalne zatok, nerwobóle oraz przeciążenia stawów, mięśni i ścięgien, a także problemy skórne. Ponadto naświetlanie wykorzystywane bywa również w leczeniu depresji, będącej efektem niedoboru światła słonecznego a objawiającej się zmniejszeniem energii oraz uczuciem zmęczenia. Stosowanie leczenia poprzez światłolecznictwo nie jest wskazane w przypadku: choroby zakrzepowej żył, niewydolności krążenia, arytmii, nadczynności i niedoczynności tarczycy, stanów zapalnych skóry, a także choroby nowotworowej oraz ciąży.
Terminarz online
Możesz umówić wiżytę u specjalisty rehabilitacji. Oddzwonimy

Nie jestem robotem

Created with WebSite X5
Wróć do spisu treści